Sprzedaż detaliczna kruszywa

Potrzebujesz kruszywa na działkę, wokół domu, na drogę dojazdową? Jest to najtańsza forma utwardzenia podłoża. Zamów, dowieziemy pod wskazane miejsce od 1,5 do 23 ton kruszywa.

Składnica w Bydgoszczy

Sprzedaż hurtowa kruszywa

Potrzebujesz ponad 23 tony kruszywa? Chciałbyś regularnych, dużych dostaw kruszywa we wskazanym miejscu w Polsce? Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: Dariusz Pawłowski

Oferujemy dostawy kruszyw, żwirów, piasku i kamienia

Oferujemy dostawy kruszyw, żwirów, piasku i kamienia do wykorzystania w branży przemysłowej, drogowej, budownictwie czy ogrodnictwie. Kruszywa pochodzą z kopalń z Dolnego Śląska oraz z lokalnych żwirowni.Dzięki rozbudowanej flocie transportowej o ładowności od 3,5t do 25 ton dostarczymy każdą ilość i rodzaj potrzebnego materiału we wskazane miejsce. Realizujemy duże dostawy dla potrzeb drogowych, przemysłowych oraz małe dostawy dla ogrodnictwa i osób fizycznych.

Posiadamy własną bocznicę kolejową z utwardzonym placem oraz wagą w centrum Bydgoszczy.

Prowadzimy kompleksową obsługę rozładunku wagonów i transportu kruszyw w dowolne miejsce w kraju. Na życzenie odbiorcy magazynujemy kruszywo na naszym placu, które można odbierać sukcesywnie samemu lub możemy dowozić w dowolnym terminie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie informacji na temat rodzaju potrzebnego kruszywa, potrzebnej ilości oraz miejsca dostawy i wówczas przygotujemy indywidualną ofertę.