transport

Transport i spedycja

Dysponujemy flotą samochodów o ładowności od 1,5 do 27 ton. Możemy dostarczyć zakupiony opał w każde miejsce, również dostawy zagraniczne. Ponadto posiadamy umowy rozliczeniowe i specjalne na przewozy wagonowe z PKP Cargo.

Usługi rozładunku i przeładunku wagonów kolejowych

Posiadamy umowy rozliczeniowe i specjalne na przewozy wagonowe z PKP Cargo. Posiadamy dwie bocznice kolejowe w Bydgoszczy i Koninie oraz własny transport drogowy dzięki czemu możemy takie usługi wykonać kompleksowo.

rozładunek węgla
niskopodwoziowy transport

Transport naczepą niskopodwoziową

Transport ponadgabarytowy to przewożenie różnego rodzaju ładunków, które mają o niestandardowe wymiary i wagę. Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu m.in. niksopodwoziowej naczepy w połączeniu z doświadczeniem naszych kierowców, sprawia że nie boimy się wyzwań i podejmujemy także te trudne logistycznie spedycje.

Skup i sprzedaż złomu

Przy składzie węgla na ul. Grunwaldzkiej 78A w Bydgoszczy prowadzimy skup złomu i metali kolorowych.

skup złomu
czyszczenie

Sprzątanie biur, hal i bloków mieszkalnych

Oferujemy usługi utrzymania czystości i porządku w biurach, halach produkcyjnych i magazynowych oraz blokach mieszkalnych.Posiadamy specjalistyczny sprzęt czyszczący oraz zaufaną kadrę, która sumiennie wykonuje powierzone im obowiązki.

Utrzymanie terenów zielonych

Oferujemy koszenie trawników i terenów zielonych kosami STIHL. Duża moc i bardzo mocny sprzęt pozwalają na wykoszenie nawet trudnych i mocno zarośniętych trawników oraz innych zielonych przestrzeni.

utrzymanie terenów zielonych
utrzymanie-kotłowni

Obsługa kotłowni na terenie całego kraju

Oferujemy również profesjonalną obsługę kotłowni C.O. na terenie całego kraju. Obsługa prowadzona jest przez wykwalifikowanych pracowników posiadających wymagane prawem kwalifikacje energetyczne. Możliwe jest kompleksowe prowadzenie kotłowni wraz z dostawami opału.